Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Book
ja: ブック

en: Save
ja: 保存

en: Off
ja: オフ

en: Price
ja: 価格
