Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Book
ka: წიგნი

en: Off
ka: გამორთვა
