Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Image
ku: وێنە

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
