Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Book
lt: Knyga

en: Save
lt: Saugoti

en: Off
lt: Išjungta

en: Price
lt: Kaina
