Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: Image
lv: Attēls

en: Book
lv: Grāmata

en: Save
lv: Saglabāt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Price
lv: Cena
