Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: Image
mn: Зураг

en: Book
mn: Ном

en: Save
mn: Хадгалах
