Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Book
nl: Boek

en: Save
nl: Opslaan

en: Off
nl: Uit

en: Price
nl: Prijs
