Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Book
oc: Libre

en: Save
oc: Enregistrar

en: Off
oc: Desactivat
