Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Book
pl: Książka

en: Save
pl: Zapisz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Price
pl: Cena
