Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Book
fa: کتاب

en: Save
fa: ذخیره

en: Off
fa: خاموش
