Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: On
pt: Ligado

en: Image
pt: Imagem

en: Save
pt: Guardar

en: Off
pt: Desligado

en: Price
pt: Preço

en: Action and Adventure
pt: Ação e Aventura

en: Detective and Mystery
pt: Detetive e Mistério
