Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Book
sk: Rezervácia

en: Save
sk: Uložiť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Price
sk: Cena
