Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Save
sr: Сачувај

en: Price
sr: Цена
