Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: On
sv: På

en: Image
sv: Bild

en: Book
sv: Bok

en: Save
sv: Spara

en: Off
sv: Av

en: Price
sv: Pris
