Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: On
ta: சரி

en: Image
ta: படம்

en: Book
ta: நூல்

en: Save
ta: சேமி

en: Off
ta: இல்லை
