Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: Book
th: หนังสือ

en: Save
th: บันทึก

en: Off
th: ปิด

en: Price
th: ราคา
