Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: On
uk: Увімкнено

en: Image
uk: Зображення

en: Book
uk: Книга

en: Save
uk: Зберегти

en: Off
uk: Вимкнено

en: Price
uk: Ціна

en: Fantasy
uk: Фантазія
