Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Off
az: Söndürülüb
