Multistep Form Framework (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: On
ne: माथि

en: Book
ne: पुस्तक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
