Multistep Form Framework (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Book
te: పుస్తకం

en: Save
te: భద్రపరచు
