Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
