Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Back
cs: Zpět

en: Custom
cs: Vlastní

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Other
cs: Jiné

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: About
cs: Popis
