Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Back
el: Πίσω

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: About
el: Περί
