Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Submit
es: Enviar

en: Back
es: Atrás

en: Custom
es: Personalizado

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: Other
es: Otro(s)

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Gender
es: Género

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: Birthday
es: Cumpleaños

en: Return
es: Volver

en: About
es: Acerca de

en: Date of birth
es: Fecha de nacimiento
