Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Back
fa: بازگشت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Gender
fa: جنسیت

en: About
fa: درباره
