Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Back
fi: Takaisin

en: Custom
fi: Oma

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: About
fi: Tietoja
