Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: Back
fr: Précédent

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Gender
fr: Sexe

en: Male
fr: Homme

en: Female
fr: Femme

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Return
fr: Retour

en: About
fr: À propos

en: Create User
fr: Créer un utilisateur

en: Date of birth
fr: Date de naissance

en: Enter your first name.
fr: Saisissez votre prénom.

en: Enter your last name.
fr: Saisissez votre nom de famille.
