Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón
