Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Other
gu: અન્ય

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે
