Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Back
he: אחורה

en: Custom
he: מותאם

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Other
he: אחר

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: About
he: אודות
