Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Back
hi: वापस

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
