Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Back
hr: Natrag

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Other
hr: Ostalo

en: Last Name
hr: Prezime

en: About
hr: Opis
