Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Back
hu: Vissza

en: Custom
hu: Egyéni

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Other
hu: Egyéb

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Birthday
hu: Születésnap

en: About
hu: Leírás

en: Date of birth
hu: Születési idő

en: Enter your first name.
hu: Keresztnév beírása.

en: Enter your last name.
hu: Vezetéknév beírása.
