Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
