Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа

en: Birthday
kk: Туылған жылы
