Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Back
mr: मागे

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
