Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Back
pl: Wstecz

en: Custom
pl: Własne

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Birthday
pl: Urodziny

en: About
pl: O stronie
