Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
