Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Back
tr: Geri

en: Custom
tr: Özel

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Return
tr: Geri dön

en: About
tr: Hakkında
