Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Other
lv: Citi

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: About
lv: Par
