Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Back
ar: رجوع

en: Custom
ar: مخصص

en: Address
ar: العنوان

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول
