Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Back
be: Назад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
