Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Back
ca: Enrere

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Return
ca: Retorna

en: About
ca: Detalls

en: Date of birth
ca: Data de naixement
