Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: City
eo: Urbo
