Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Back
et: Tagasi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: About
et: Programmist
