Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Back
eu: Itzuli

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
