Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Back
gl: Voltar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: About
gl: Información
