Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Back
is: Til baka

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: About
is: Um
