Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Back
ja: 戻る

en: Custom
ja: カスタム

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Gender
ja: 性別

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Return
ja: 戻る

en: About
ja: アバウト
