Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
